Gå vidare till produktinformation
1 av 1

CIRKULERAD

10GBASE- LR SFP Module - Enterprise-Class

10GBASE- LR SFP Module - Enterprise-Class

7 156 kr Inklusive moms
Ordinarie pris 5 725 kr Exklusive moms
Ordinarie pris 25 kr Inklusive moms
Ordinarie pris Exklusive moms
Försäljningspris 7 156 kr Inklusive moms
5 725 kr Exklusive moms
Rea Slutsåld

10GBASE- LR SFP Module - Enterprise-Class

    I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

    OEM artikelnummer: SFP-10G-LR-S=

    EAN artikelnummer: 882658782497

  • SFP+ Fiberoptik 10000 Mbit/s
  • Våglängd: 1310 nm
  • Stöd för hot-plug
  •  

     

     

    I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

    Produkter som är nya eller i nyskick, tex överskottsprodukter, kundreturer, produkter med skadade kartonger, utgångna modeller så kallade EOL (End Of Life), demoprodukter som har reparerats och återtillverkats till nyskick av tillverkaren eller tredje part. Inga pixelfel, inga repor, inga skador på chassi, ingen tecken på användning. Kommer i originalkartong med samtliga tillbehör som vid nyköp. Alltid garanti från tillverkaren och minst 12 månaders garanti från CIRKULERAD.

Visa alla uppgifter