Gå vidare till produktinformation
1 av 1

CIRKULERAD

10GBASE-SR SFP Module - Enterprise-Class

10GBASE-SR SFP Module - Enterprise-Class

2 613 kr Inklusive moms
Ordinarie pris 2 090 kr Exklusive moms
Ordinarie pris 25 kr Inklusive moms
Ordinarie pris Exklusive moms
Försäljningspris 2 613 kr Inklusive moms
2 090 kr Exklusive moms
Rea Slutsåld
Tillgängligt antal 44

10GBASE-SR SFP Module - Enterprise-Class

I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

OEM artikelnummer: SFP-10G-SR-S=

EAN artikelnummer: 882658782466

I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

Produkter som är nya eller i nyskick, tex överskottsprodukter, kundreturer, produkter med skadade kartonger, utgångna modeller så kallade EOL (End Of Life), demoprodukter som har reparerats och återtillverkats till nyskick av tillverkaren eller tredje part. Inga pixelfel, inga repor, inga skador på chassi, ingen tecken på användning. Kommer i originalkartong med samtliga tillbehör som vid nyköp. Alltid garanti från tillverkaren och minst 12 månaders garanti från CIRKULERAD.

  • SFP+ Fiberoptik 10000 Mbit/s
  • Våglängd: 850 nm
  • Stöd för hot-plug
Visa alla uppgifter