Gå vidare till produktinformation
1 av 1

CIRKULERAD

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

4 750 kr Inklusive moms
Ordinarie pris 3 800 kr Exklusive moms
Ordinarie pris 25 kr Inklusive moms
Ordinarie pris Exklusive moms
Försäljningspris 4 750 kr Inklusive moms
3 800 kr Exklusive moms
Rea Slutsåld
Tillgängligt antal 40

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

OEM artikelnummer: J9150D

EAN artikelnummer: 190017245935

I NYSKICK / ÖVERSKOTTS PRODUKT

Produkter som är nya eller i nyskick, tex överskottsprodukter, kundreturer, produkter med skadade kartonger, utgångna modeller så kallade EOL (End Of Life), demoprodukter som har reparerats och återtillverkats till nyskick av tillverkaren eller tredje part. Inga pixelfel, inga repor, inga skador på chassi, ingen tecken på användning. Kommer i originalkartong med samtliga tillbehör som vid nyköp. Alltid garanti från tillverkaren och minst 12 månaders garanti från CIRKULERAD.

Visa alla uppgifter